Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Değerleri müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız, paydaşlarımız;

“Sigorta Hakimi” veya yine çok bilinen adı “Hakim Karaaslan Sigorta” olarak kurulduğumuz zamandan beri gerçekten güzel, başarılı ve keyifli bir ilerleme sağladık.

Sigorta sektöründen gelen deneyimlerimiz bize kolaylık sağlasa da 2008 Yılı itibariyle “Sigorta Hakimi” yani “Hakim Karaaslan Sigorta” çatısında müşterilerimiz ve sigorta sektörünün devleriyle yarattığımız bu kuruluş, hepimizi memnun edecek ve gururlandıracak bir yapıya dönüştü ve halen daha buna devam etmektedir.

Gelişen dünya, artan teknoloji ve ürün talebi, her noktada tüketime bağlı üretim hızı yani bu devinim, güvenli adımlar noktasında daha çok ihtiyacı da açığa çıkartmaktadır. Bu ihtiyaçlar, paralel olarak sigortacılık sektörünün içinde de bazı yeni yaklaşımları doğurmuştur.

Özellikle sigorta danışmanlığı noktasında ihtiyaçlar artmış, finansal risk değerlendirmesi gerekli bir hale dönüşmüştür. Yine bu gereklilikler içinde bir müşteriyi ister birey olsun ister dev bir firma, inceleme ve ihtiyaçlarını doğru anlama kadar kendisine en avantajlı ve uygun sigorta paket ve poliçelerini hazırlamak da son derece önem kazanmıştır.

Biz de müşterilerimizi doğru anlamak, onların ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarına yönelik en iyi teklifi hazırlamak, değerlendirme kriterlerinde başarılı olmak ve “mutlu müşteri” yaratabilmek için yeni gelişme ve yaklaşımları sürekli olarak takip ediyor ve güncel kalmaya çalışıyoruz.

Şirketimiz içerisinde inovatif olmak demek, çalışanlarla beraber kendimizi sürekli geliştirmek, yeni eğitimlerle beslemek, yeni yazılım ve değerlendirme kriterlerini takip etmek, kişisel gelişim çalışmalarını arttırmak, ekip bilincini geliştirmek, özetle güncel ve taze kalmak demektir. Bunun için kurum içerisinde sektörümüzü ve zamanı yakalamak adına sürekli çalışmalar yapıyoruz. Böylece hem kendimizi güncel tutuyor hem de müşterilerimizi doğru bilinçlendirebilmek adına çaba sarf ediyoruz.

Bizim için büyümenin ilk koşulu sadık müşteri, pozitif iletişim ve ilişkilerdir. Biz gerçekten vizyonu ve insani yönleri güçlü olan; akılcı, sorunlarına gerçekçi çözümler arayan, çıkarlarını korumaktan memnuniyet duyacağımız, bizimle gelişime ve yeniliğe açık, taraflar arası güven ve saygı ilişkisini pekiştirebileceğimiz kurum, kuruluş ve bireylerle çalışarak büyümeyi birçok göstergeye tercih ediyoruz. Bu şekilde zaten yeterince büyük ve gerçek iş tatminine sahip bir firmaya dönüşüyoruz. Bu şekilde büyük olmak bizim için ilk sırada yer alıyor.

Sigorta Hakimi olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılama ve sonrası süreçlerde yapmayı vaat ettiğimiz tüm konularda kalitemizden, sözlerimizden, saygınlığımızdan ödün vermeden; çözüm odaklı ve tüm sorunlara karşı hızlı aksiyon alma stratejimizi sürdürmek konusunda kararlıyız.


Değerli çalışma arkadaşlarım, paydaşlarımız ve iş ortaklarımız;
Değişen ekonomik düzenler ve dünya içerisinde asla insani yanlarınızdan, vicdanınızdan ve değerlerinizden vazgeçmeyiniz.

Gelişmeyi, hem içimizde hem de dışımızdaki ortamlara değer katmayı, güvenli hareket ve davranışlarda bulunmayı asla ihmal etmeyiniz.

Sağlıklı, güvenli, neşeli, paylaşımcı, vicdanı ve aklı temiz bir şekilde yaşamanın hem ruh hem de beden bütünlüğünün en önemli parçaları olduğunu unutmayınız.

Bizler ancak sizlerin muhteşem katkılarıyla sağlıklı, mutlu, değerli ve güvenli bir iş ve çevresine sahip olabiliriz.

Bu nedenle bizimle iş birliği içinde olmanız çok kıymetli, teşekkür ederiz… Bu güvenli iş birliğinin gelecekte de devam etmesini umuyoruz.

Sigorta Hakimi olarak oluşturduğumuz marka değerimiz bizim için gurur verici ve çok kıymetli. Her şeyden önce akılcı çözümlerimizle güven yaratarak geldiğimiz bu yeri, yenilikçi yaklaşımlarımızla ve dürüstlüğümüzle ilerletmeye devam edeceğiz, bundan emin olabilirsiniz.

Son olarak:
Hem müşterilerimize hem yaşadığımız alana ve çevreye karşı gerçekçi ve sürdürülebilir katkılar sağlayarak insani değerler yaratmak; istihdam yaratarak ekonomiye katkı sağlamak her zaman ilkemiz olmaya devam edecektir.

Sigorta Hakimi danışmanlık ve hizmet firması olarak bizimle birlikte bu başarılı ve kaliteli yolculukta yürüyen herkese, yanımızda olan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

Hakim KARAASLAN
Yönetim Kurulu Başkanı