Hakkımızda

SİGORTA HAKİMİ OLARAK BİZ;

İnsanların ve varlıkların, ürün ve hizmetlerin değerini korumak;
Risklerini tespit ederek güvence altına almak,
Gelecekleri için avantajlar yaratarak, daha güçlü kararlar almalarına, yardımcı olan stratejik ortaklıkta bulunuruz.

VE...

Müşterilerimizin karşılaştıkları veya karşılaşabilecekleri riskleri anlamalarına ve bunu en uygun şekilde yönetmelerine yardımcı olarak büyümelerine, yenilik yapmalarına, değer yaratmalarına, güvende hissetmelerine aracılık ederek, BEKLENMEDİK KOŞULLARA katlanma güçlerini arttırmaya çalışırız.

Sigorta Hakimi “ Belirsizlikleri Fırsata Çevirmek İçin Müşterileriyle İş Birliği Yapar”


Büyük işletmelere, Devlet Kurumlarına, Kuruluşlara ve Bireylere yönelik Risk Yönetimi ve Risk Danışmanlığı ile birlikte alternatif risk finansları ve sigorta programları oluşturarak hizmetler sunmaktadır.

Sigorta Hakimi Büyük işletmelere, Devlet Kurumlarına, Kuruluşlara ve Bireylere yönelik Risk Yönetimi ve Risk Danışmanlığı ile birlikte alternatif risk finansları ve sigorta programları oluşturarak hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerimizin çıkarları her daim bizim de çıkarlarımızdır!

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için daha güvenli gelecekler yaratmaya önem veriyoruz. İster uygun bir sağlık ürünü, isterse avantajlı finansal bir hayat ürünü! ihtiyaçlarınız her ne ise onlar için mutlaka fark yaratan tekliflerimiz olacaktır.
Sağlıkta konfora ulaşmak, zenginlikte ekonomik değerlerimizi arttırmak ve kariyerde yeniye ilerleyebilmek için yüzyıllardır var olan sigortacılık değerini sizler için en doğru şekilde kullanmak üzere tüm yetenekleri kullanır, ileriye yönelik çözümler sunarız.
Sigorta Hakimi olarak iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize işe yarar ve konforlu ekonomik çözümler sunuyor, satış sonrası hizmette de tüm süre boyunca yanlarında oluyoruz.
En büyük değerimiz satış sonrası bireysel veya kurumsal bazda tüm müşterilerimize, ihtiyaç duydukları her an elimizden gelen tüm desteği sonuna kadar vermek.