AKSigorta Pati Sigortası İle Dostlarınız Sağlıklı İçiniz Rahat Olsun - Sigorta Hakimi
  • 5 Ekim 2022
  • 0

Evcil hayvanların sağlık sigortası olacağı duyurusu yapıldı. Aksigorta ile küçük dostlarımızın daha sağlıklı olmasının yanı sıra sağlıklarının sigorta güvencesi altında olması hedeflenirken sağlık masrafları ve tedavileri Aksigorta Pati Plus ile karşılanmaya başlanacak.

AKSİGORTA PATİ PLUS İLE MİNİK DOSTLARIMIZ GÜVENDE!

Kedi, köpek gibi evcil hayvanlarımızın hastalığı ve bakım masrafları çoğu zaman yüklü miktarda gelirken sürekli kontrole götürmek gibi bir zaman ve alan yaratılamaması problemleri ortadan kalkıyor. Aksigorta tarafından patili dostlar için düzenlenen Pati Plus mini dostlarımızın sağlık güvencesini sağlarken bakımlarının ve kontrollerinin çok daha kolay şekilde yapılmasına olanak sağlayacak.

Pati Sigortası Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Soruların Net Cevabı için İLETİŞİME GEÇ

4-7 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel olarak 1750 TL yerine 1500 TL.ye satışa sunulan Pati Plus sağlık güvencesi patili dostların online veteriner ile sağlık kontrollerinin yapılmasını sağlarken daha birçok hizmeti de beraberinde getiriyor. Ücretsiz genel muayene de dahil olmak üzere beraberinde birçok hizmeti sağlayan özel sağlık sigortası Pati Plus ile aklınız patili dostlarınızda kalmayacak.

PATİ PLUS’TAN GÖNÜLLERİ FERAH TUTACAK KAMPANYA

10 Ekim tarihine kadar 1750 TL yerine 1500 TL vererek birçok evcil hayvan sahibin yararlanabileceği kampanya için son gün 10 Ekim olarak belirtildi. Ücretsiz çip takımı, 25 bin TL teminat, avantajlı ayrıcalıklar, online veteriner danışmanlığı gibi hizmetlerin hepsi Hayvanları Koruma Günü’ne özel sadece 1500 TL.

Birçok hayvan sahiplenen kişi onlara çok daha iyi bir hayat sunmak isterken sağlık kontrollerine veterinerde fahiş fiyatlar ödemekte. Aksigorta’nın hem uygun fiyat bütçesini baz alarak hem de patili dostların sağlık açısından tüm ayrıcalıklarının tanımlanabilmesi için oluşturduğu proje Pati Plus pati sahibi kişilerin gönlünü ferah tutacak.

Pati Sigortası Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Soruların Net Cevabı için İLETİŞİME GEÇ

Sigortahakimi.com

Teklif Al

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır *

    Sigorta Teklifi Al