Hakkımızda - Sigorta Hakimi

Neden Sigorta Hakimi ?

Sigorta Hakimi olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılama ve sonrası süreçlerde yapmayı vaat ettiğimiz tüm konularda kalitemizden, sözlerimizden, saygınlığımızdan ödün vermeden; çözüm odaklı ve tüm sorunlara karşı hızlı aksiyon alma stratejimizi sürdürmek konusunda kararlıyız.

 

Değerli Sigortalımız;

Sigorta Hakimi ‘ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Poliçe kapsamında sunulan hizmetlerden ihtiyacınız olduğunda faydalanabilmeniz için bazı konularda sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Bu sigorta poliçesi ile birlikte teminat altına alınan riskleriniz için poliçenizi dikkatlice okuyunuz. Poliçeniz üzerinde sigortalı kıymetlerinize ilişkin yanlış ya da eksik olduğunu düşündüğünüz bilgiler var ise hasar anında beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına bilgilen düzeltilmesi için poliçeyi satın almış olduğunuz satış temsilcisine müracaat ediniz.

Telefon numaralarımızı bize kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde bulundurunuz.

Unutmayın, size daha hızlı yardım edebilmemiz, bize en kısa sürede ulaşmanıza bağlıdır.

Telefon numaralarımızı ve poliçelerimizin üzerinde yer alan acil yardım numaralarımızı doğru kaydettiğinizden emin olmanız sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önem arz etmektedir.

Mesai saatlerimiz hafta içi sabah saat 09:00 da başlayıp akşam saat 17:30 da sona ermektedir. Bu saatler dışında yaşayacağınız hasarlarınız için poliçeniz ile birlikte size verilen acil yardım kartındaki acil yardım numarasını aramanız durumunda sorununuz hızlı bir şekilde çözülecektir.

Tüm istek, talep ve şikayetlerinizi lütfen; info@sigortahakimi.com adresimize mail atabilir veya 0554 887 78 87 numaralı whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek ve hizmet kalitemizi arttırabilmek için şikayet ve talepleriniz her zaman önceliğimiz olacaktır.

Ayrıca memnuniyetlerinizi de bizimle paylaşmanız bizi her zaman daha güçlü kılacaktır.

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bizi kolayca takip edebilirsiniz.

  • www.facebook.com/sigortahakimicom
  • www.instagram.com/sigortahakimi
  • www.twitter.com/sigortahakimi
  • www.sigortahakimi.com

Sağlıklı, huzurlu ve kazançlı günler dileriz.

Online Sigorta Acenteniz Sigorta Hakimi…

Tanıtım Videosu

Sigorta Teklifi Al