Aksigorta'dan konut sigortası yaptıran müşterilerine 200 TL'lik hediye çeki jesti - Sigorta Hakimi
  • 24 Şubat 2023

Aksigorta müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Son olarak Aksigorta tarafından yapılan açıklama ile 2023 yılında ilk kez konut sigortası yaptıran ya da farklı şirketteki konut sigortası yenilemesini Aksigorta’ya taşıyan müşterileri için hediye çeki vereceğini açıkladı.

Köklü bir sektöre geçmişine sahip Aksigorta, Belçikalı sigorta şirketi Ageas ile ortak olan Sabancı Holding’e ait  bir sigorta firması olarak hizmet vermektedir. Milyonlarca müşterisi olan Aksigorta, kendisi ile çalışan müşterileri için kampa düzenlemeye devam ederken sevindiren bir açıklamaya yer verdi.

Konut Sigortası Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Soruların  Cevabı ve en uygun fiyatlar için İLETİŞİME GEÇİN

CARREFORSA’DA KULLANMAK ÜZERE 200 TL VERİLECEK

Aksigorta, konut sigortası yaptıran ya da farklı şirketteki sigortasını Aksigorta’ya taşıyan müşterilerine 200 lira değerindeki hediye çekini CarrefourSA marketlerinde kullanmak üzere sunacak. Aksigorta tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada ise ”Siz de evinizin ve eşyalarınızın ilk sigortasını Aksigorta’dan yaptırın veya farklı şirketteki konut yenilemenizi Aksigorta’ya taşıyın, CarrefourSA’dan 200 TL’lik market hediye çekine hak kazanın!” ifadelerine yer verildi. Söz konusu hediye çeki fırsatından yararlanmak için Aksigorta’nın resmi internet sitesi ya da şubelerini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Konut Sigortası Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Soruların  Cevabı ve en uygun fiyatlar için İLETİŞİME GEÇİN

Teklif Al

    Sigorta Teklifi Al