Anadolu Sigorta Güvenli Gelecek Sigortası ile çocuklarımızın geleceği emin ellerde! - Sigorta Hakimi
  • 18 Kasım 2022
  • 0

Bir şey olmaz demeyin! Dünyanın bin türlü hali var…

Anadolu Sigorta tarafından sunulmuş olan bu sigorta paketi ile 18-65 yaş arası kişilerin çocukları için, ebeveynlerin yaşayabilecekleri talihsiz olaylar sonrasında çocukların eğitim hayatlarının sekteye uğramaması hedeflenmektedir.

Güvenli Gelecek Sigortası ismi verilen bu sigorta sistemi kapsamında ebeveynler çocukları için bu sigortayı yaptırabilir ve çocuklar bu sayede ailelerinin başlarına ölüm, sakatlanma ve benzeri olaylar gelse dahi eğitim hayatları riske girmeden aynı şekilde hayatlarına devam etmektedir.

Son dönemlerde sıklıkla duyulmakta olunan Güvenli Gelecek Sigortası’na ilişkin detaylar ise merak konusu olmakta. Peki; Güvenli Gelecek Sigortası nedir, kimler faydalanabilmektedir, neleri kapsamaktadır? Tüm bu soruların cevabı sigortanın hakimi Sigorta Hakimi’nde…

Güvenli Gelecek Sigortası Nedir?

İşbu sigorta ebeveynler tarafından çocukları için yaptırılmaktadır. Bu sigorta kapsamında ebeveynlerin ölüm ya da sürekli olarak sakatlık geçirmeleri durumunda çocuklarının eğitim hayatlarının sekteye uğramaması ve teminat bedeli kadar ödeme alınmasına olanak sağlayan ferdi kaza sigortasıdır.

Kimler Yararlanabilir?

Ferdi kaza sigortaları arasında yer almakta olan bu sigorta türünden faydalanmak isteyen kişiler için gözetilen şart 18 yaşını doldurmuş olmalarıdır. 18 yaşını dolduran ebeveynler çocukları için bu sigortadan yararlanabilmektedir. Çocuğunun eğitim masraflarını üstlenen kişilerin yararlanabildiği bu sigortanın kapsam durumları da değişiklik göstermektedir.

Güvenli Gelecek Sigortası Neleri Kapsar?

Güvenli Gelecek Sigortası’ndan faydalanmak isteyen kişilerin sıklıkla arattıkları bu sigortanın kapsamları Anadolu Sigorta tarafından çeşitli farklı paketler halinde sunulmaktadır. En güncel tutarlardan Anadolu Sigorta Güvenli Gelecek Sigortası yaptırmak ya da daha detaylı bilgi almak için Sigorta Hakimi ile görüşmeniz tavsiye edilmektedir.

Teklif Al

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır *

    Sigorta Teklifi Al