Kasım ayına özel Kasko Kampanyası Başladı! 500 TL tutarında Opet Yakıt Puan Hediye - Sigorta Hakimi
 • 12 Kasım 2022
 • 0

Anadolu Sigorta kasım ayına özel kasko kampanya duyurusu yayınladı. Anadolu Sigorta’dan Birleşik Kasko Sigortası yaptıran kişilere 500 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye edilecek.

Kasko sigortası trafiğin getirebileceği tüm riskler karşısında maddi anlamda araç sahibini rahatlatırken kasko sigortası Anadolu Sigorta kampanyasında yer aldı. Anadolu Sigorta kampanyasının kasko sigortası yaptıran kişileri kapsayan kampanyasında 500 TL değerinde Opet Yakıt puan hediye edecek.

KASKO SİGORTASI KAMPANYA KOŞULLARI AÇIKLANDI!

Anadolu Sigorta tarafından duyurulan kampanyanın koşulları açıklandı. Kampanya için istenilen koşullara uyum sağlayan kişiler Anadolu Sigorta’nın 500 TL yakıt hediyesinden yararlanabilecek.

 • Kampanyamız, poliçe başlangıç tarihi 11.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında olan ve bireysel müşterilerimiz adına düzenlenen poliçeler için geçerlidir.
 • Araç model yılı 2021 veya 2022, kullanım tarzı hususi otomobil olan araçlar için Anadolu Sigorta’dan yeni düzenlenecek Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrik Araç Kasko poliçeleri için geçerlidir.
 • Anadolu Sigorta’dan devam eden kaskosu bulunan araçlar için düzenlenecek poliçelerde geçerli değildir.
 • Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Herhangi bir kampanya/kurum/meslek indirimi veya özel indirim uygulanan poliçeler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan bireysel müşterilerimizin Opet Yakıt Puan kodları, poliçenin iptal edilmemiş olması koşuluyla, 5-9 Aralıktarihleri arasında şirketimizde kayıtlı doğrulanmış cep telefonu numaralarına iletilecektir. Puanların son kullanım tarihi 25 Aralık 2022’dir. Bu süre içinde kullanılmayan yakıt puanlar iptal olacaktır.
 • Opet Yakıt Puan kodlarının SMS ile iletilebilmesi için müşterilerimizin şirketimizde Pazarlama ve İletişim İzinlerinin bulunması ve şirketimizde kayıtlı cep telefonu numaralarının doğrulanmış durumda olması gerekmektedir. Pazarlama ve İletişim İzni, Online Bireysel Şubemizinve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın “Profil” bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın “İzinler” menüsü üzerinden verilebilmektedir.
 • Gönderim tarihinde Pazarlama ve İletişim İzni veya doğrulanmış telefonu bulunmayan müşterilerimize Opet Yakıt Puan kodları SMS ile iletilememektedir. Gönderim tarihinden sonra Pazarlama ve İletişim İzni verilmesi veya telefonun doğrulanması durumunda yakıt puan temini mümkün olmamaktadır.
 • Opet Yakıt Puan kodlarının Opet’ten akaryakıt alımlarında kullanılabilmesi için aşağıdaki adımlar izlenmelidir.
 • Müşterilerimizin Anadolu Sigorta tarafından iletilen yakıt puan kodlarını SMS ile Opet’e ileterek cep telefonlarına yakıt puanlarını tanımlatmaları gerekmektedir. Bu tanımlama için müşterilerimizin cep telefonlarından; ANADOLU yazıp bir boşluk bırakarak başında sıfır olmadan cep telefonu numaralarını yazıp bir boşluk bırakıp SMS ile iletilen 6 haneli şifreyi yazarak 25 Aralık 2022 tarihine kadar 7276’ya SMS göndermeleri gerekmektedir. Örnek SMS metni: ANADOLU 5555555555 ABC789
 • SMS’in içeriğinde belirtilen cep telefonu numarası, SMS’in gönderildiği cep telefonu numarası olmalıdır. SMS metninde yazılan cep telefonu ile SMS’in gönderildiği cep telefonu farklı numaralar olmamalıdır.

KASKO SİGORTASI NEDİR?

Kasko sigortası araç sahibinin yaralanması veya aracın zarar görmesi durumunda uğranabilecek tüm zararların karşılanabilmesini sağlamaktadır. Kasko sigortasının bu noktadaki amacı sigorta sahibinin aracına uğrayabileceği herhangi bir zararın tazmin edilmesi görevini görmektedir.

Kasko zorunlu bir sigorta türü olmamakla birlikte yaptıran kişiler açısından trafikte karşılaşılabilecek her türlü risk karşısında hem araç hem de araç sahibi açısından sunulan tazminlerle büyük önem taşımaktadır.

Kasko Sigortası Hakkında Merak Ettiğiniz Tüm Soruların Net Cevabı için İLETİŞİME GEÇİN

Sigortahakimi.com

Teklif Al

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır *

  Sigorta Teklifi Al